تور قشم
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

تور ترکیه آنتالیا

دریا، شن و آفتاب

آب و هوای مدیترانه ای منحصر به فرد و طبیعت زیبای ترکیه فرصت لذت بردن از بخش های جنوبی سواحل شنی عالی مهیا کرده است و دریا، به ویژه خط ساحلی اژه، شگفت انگیزترین سواحل ترکیه است. این دریا سرد است و آب هوایی خنک دارد که طراوت و تازگی را به گردشگر به ارمغان می آورد. یکی از بهترین راه برای تماشای تمامی سواحل ترکیه و بخصوص دریای فیروزه ای رنگ استفاده از یک قایق بادبانی است.

فرصت های تجاری

 ترکیه یکی از بزرگترین اقتصادهای جهان را دارد، اما هنوز هم یک کشور در حال توسعه است. یکی از فرصت های کسب و کار و سرمایه گذاری عظیم در ترکیه، در بخش املاک و مستغلات است.

خرید

هدایای معتبر، فرش، گلیم از جمله موارد مورد علاقه توریست هاست و اگر بدانید کجا بروید و چه چیزی بخرید سفر در ترکیه خاطره ساز می شود، از این رو سفر در قالب یک تور ترکیه کاملا معقول است. ویژگی های هنری و خلاقیت در فرش ترکیه نسبت به هر فرش دیگری در جهان زبان زد گردشگران است.

نمی توان از این مهم که ترکیه یکی از ۱۰ مقصد گردشگری جهان است به سادگی گذشت، پتانسیل گردشگری در این کشور خیلی بالاست، اما در میان این کشور ها استانبول یکی از خاص ترین شهر های جهان است.

جاذبه های تاریخی و فرهنگی این شهر بی نظیر است و نمی شود در چند روز همه ی این جا های دیدنی را ملاقات کرد، بنابرین زمان محدود است.