تور کاشان
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
تور کیش
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
نمایش همه

دلایلی که تور مالزی را یک مقصد گردشگری بی نظیر کرده است

لطفا ۶ دلیل زیر را که من فکر می کنم از دلایل خوبی برای انتخاب تور مالزی است را مطالعه بفرمایید و بعد در بخش نظرات خودتون هم برای کاربران بنویسد، دلایل خودتون رو کامنت بزارید شاید برای من و کاربران  هم جذاب باشد.

سواحل زیبا

یک ساحل زیبا همیشه دلخواه ماست، حتی اگر جزو افرادی نیستید که نشستن زیر یک درخت خرما و خواندن کتاب را دوست ندارند؛ باز هم یک ساحل زیبا رویای هر گردشگری است. در مورد ساحل هایی صحبت می کنم که شاید فکر می کنید آیا چنین چیز هایی هم وجود دارد!؟ اجازه بدهید من پاسخ دهم، بلی شما می توانید چنین ساحل هایی را در مالزی پیدا کنید.

یکی از این سواحل برتر را با اسم ریدَنگ می شناسند، یک جزیره بهشت که در شمال شرقی مالزی قرار دارد. به دلیل داشتن تعداد کم سکنه، آن جا به مکانی آرامش بخش و استراحتگاهی بی همتا تبدیل شده است. در قسمت شمالی جزیره لاکپشت ها تخم گذاری می کنند و اگر به غواصی بروید می توانید تجربه ی شنا کردن در کنار لاک پشت را خواهید داشت.

یکی دیگر از مکان های ساحلی مالزی ساحل لنکاوی و جزایر پرهنتیان است این قسمت ها گردشگر زیادی نسبت به ریدنَگ دارند و در بار های ساحلی می توانید از نوشیدنی های خنک آن جا بنوشید.

امکان ملاقات فرهنگ و تاریخ هیرت انگیز مالزی در قالب تور مالزی

فرهنگ آسیایی مالزی از کشور هایی مثل چین، هند و بسیاری از جا های دیگر جنوب آسیا تاثیر پذیرفته است. بطوریکه در هر بخشی از فرهنگ مالزی این تنیدگی های فرهنگی را می توان مشاهده کرد در این میان پنانگ بیشترین  تاثیر را اقتباس کرده است.

میراث جهانی یونسکو با الماس های تاریخی و فرهنگی از جمله معماری زیبا، کلیساهای کلاسیک، معابد بودایی، هندو و مساجد بزرگ را شامل می شود. اگر زیاد ترس ندارید حتما از معبد مار ها هم دیدن کنید.

متروپلیس مالزی

کوالالامپور یکی از شهرهای بزرگ جهان و دارای همه چیزهایی است که شما انتظار دارید. از غذا های خوشمزه خیابانی بخورید، در مراکز خرید و فروش و شلوغ گم شوید؛ در بازار ها غوطه ور شوید و از برج های پتروناس به تماشای مناظر بنشینید. در تور مالزی می توانید از غار های باتو دیدن کنید این غار ها نزدیک شهر کوالالامپور است.

طبیعت و حیات وحش مالزی

به حیات وحش مالزی فکر کنید چه حیوانی به نظرتون می رسد که در این مناطق به وفور یافت می شود!؟ بلی درست فکر می کنید اورانگوتان ها؛ مالزی بهترین جا برای تماشای این حیوانات وحشی و شگفت انگیز است. جنگل های سپیلوک جایی برای تماشای این حیوان های کاریزماتیک است.