وقت سفارت فرانسه
۱۳ اسفند ۱۳۹۶
مدارک موردنیاز برای ویزای اتریش
۱۹ فروردین ۱۳۹۷

جهت مسافرت کردن به هلند متقاضیان می بایست در گام نخست نسبت به دریافت ویزای هلند اقدامات لازم رو انجام بدند و به این نکته توجه داشته باشند.

که اولین قدم در اخذ ویزای هلند دریافت وقت سفارت هلند هست بدین منظور می بایست تمامی افرادیکه قصد مسافرت به هلند رو دارند فرم درخواست ویزای هلند رو دریافت و نسبت به تکمیل کردن اطلاعات اون اقدامات لازم رو انجام بدند و در نظر داشته باشند که فرم تکمیل شده در روز مصاحبه باید همراه با دیگر مدارک مورد نیاز به افسر سفارت تحویل داده بشه. جهت دریافت وقت سفارت هلند ورود ریر ۱۰ روز، میتونید با کارشناسان ما و با شماره های ۸۸۵۵۸۸۱۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

ویزای هلند

متقاضیان سفر به هلند در نظر داشته باشند که جهت گردش، دیدار از نزدیکان، جهت انجام کار می تونند اقدام به اخذ ویزای هلند نمایند با توجه به اینکه هلند یکی از کشورهای عضو پیمان شنگن هست  متقاضیان ویزای هلند می بایست برای سفر به این کشور ویزای شنگن مربوطه رو دریافت نمایند، اخذ ویزای شنگن کشورها نیز نیازمند مصاحبه حضوری و انگشت نگاری در سفارت ها می باشد که از اینرو می بایست اول از همه در صدد تعیین کردن وقتی برای مصاحبه سفارت هلند باشید.